• HIZLI KARGO
  • 150 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
  • ÜCRETSİZ İADE

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ödeme seçenekleri nelerdir?

modagram.com da siparişlerinizde kredi kartı, banka kartı , PayPal ödeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Siparişlerimi havale yoluyla ödeme yapabiliyor muyum?

modagram.com'da siparişlerinizde Visa,Mastercard ve banka kartı ile alışveriş yapabileceğiniz gibi, dünyada online alışverişlerde yaygın olarak kullanılan ve en güvenli sanal ödeme metodu olan PayPal'ı da kullanabilirsiniz.

PayPal ile ödeme yapmak iiçin yapmanız gereken tek şey www.PayPal.com sitesi üzerinden ücretsiz PayPal hesabı oluşturmak ve online ödemelerinizi, kredi kartı bilgilerinizi kimseyle paylaşmadan PayPal hesabınız üzerinden gerçekleştirmek.

Kapıda ödeme seçeneği var mı?

modagram.com'da siparişlerinizde banka kartları yanı sıra Visa ve Mastercard ile alışveriş yapabileceğiniz gibi, dünyada online alışverişlerde yaygın olarak kullanılan ve en güvenli sanal ödeme metodu olan PayPal'ı da kullanabilirsiniz.

PayPal ile ödeme yapmak için yapmanız gereken tek şey www.PayPal.com sitesi üzerinden ücretsiz PayPal hesabı oluşturmak ve online ödemelerinizi, kredi kartı bilgilerinizi kimseyle paylaşmadan PayPal hesabınız üzerinden gerçekleştirmek.

Kredi kartına taksit yapılıyor mu?

Evet! modagram.com'dan yaptığınız tüm alışverişlerinizde bankalar ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda taksitli veya peşin ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Banka kartıyla ödeme nasıl yapılıyor?

Banka kartınızla online ödeme yapabilmeniz için kartınızın bankasının bu desteği sağlaması ve kartınızı 3D Secure sistemine kayıt ettirmeniz gerekmektedir. Ödeme ekranında kart alanına banka kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve güvenlik kodu hanesini yazdıktan sonra 3D secure sayfasına yönlendirileceksiniz. Bankanızın kayıt olan cep telefonu numaranıza gönderdiği şifreyi ilgili alana girdikten sonra ödemeniz güvenli bir şekilde tamamlanmış olacak.